درباره برند
محصولات رویا با هدف تولید کالاهای اقتصادی ولی با کیفیت در حوزه بهداشت خانه، طراحی و روانه بازار شده است. برند رویا با استفاده از بسته بندی ساده ،کاربردی و رنگ های ملایم برگرفته از هویت برند، تلاش کرده است با درنظر گرفتن نیاز بازار امروز، درخواست مشتری را پوشش دهد و پاسخگوی نیاز جامعه هدف باشد.

رویا

 

برند رویا در سال ۱۳۹۵ توسط شرکت “پدیده شیمی‌قرن” ثبت و محصولات این نام تجاری به بازار مصرف معرفی گردید. از جمله محصولات این برند می‌توان به پودر ماشین لباس‌شویی و پودر دستی اشاره کرد که به‌صورت انحصاری در فروشگاه‌های افق کوروش و بخش صادرات عرضه می‌گردد.

درباره برند رویا

محصولات برند رویا در بهمن سال ۱۳۹۹ با هدف تولید کالاهای اقتصادی ولی با کیفیت در حوزه بهداشت خانه، طراحی و روانه بازار شده است. برند رویا با استفاده از بسته بندی ساده، کاربردی و رنگ های ملایم برگرفته از هویت برند، تلاش کرده است با درنظر گرفتن نیاز بازار امروز، درخواست مشتری را پوشش دهد و پاسخگوی نیاز جامعه هدف، باشد.
اولین محصول ارائه شده در سبد رویا، جرمگیر و سفیدکننده می باشد که در بهمن ماه ۱۳۹۹ تولید و به بازار عرضه گردید و در مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ، محصولات مایع ظرفشویی و پاک کننده سطوح شیشه ای به سبد کالایی اضافه شده است.
محصولات آتی در برنامه تولیدی برند رویا به شرح ذیل می باشد:
۱- محصولات فبریک کر (مایع لباسشویی، نرم کننده حوله و لباس و تیره شوی)
۲- مایع پاک کننده چند منظوره
۳- محصولات پرسونال کر (شامپو، نرم کننده، شامپو صورت و بدن، مایع دستشویی، صابون)