درباره ما

شرکت پدیده شیمی قرن در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد و با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی گام بزرگی را در عرصه تولیدات داخلی برداشت. مسیری که محصولات شوینده و بهداشتی با نام تجاری اکتیو را به یکی از پرفروش ترین و موفقترین برندهای موجود در بازار داخلی تبدیل کرد. این شرکت با استراتژی توسعه سهم بازار در کشورهای منطقه، برندسازی، نوآوری در تولید محصولات، ایجاد اعتماد و اعتبار در سطح جامعه و مشتری مداری، درصدد است به یک قطب تولیدی محصولات شوینده و بهداشتی در داخل و خارج از کشور تبدیل شود. 

آشنایی با پدیده شیمی‌قرن

شرکت پدیده شیمی قرن در سال 1389 تاسیس شد و با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی گام بزرگی را در عرصه تولیدات داخلی برداشت. مسیری که محصولات شوینده و بهداشتی با نام تجاری اکتیو را به یکی از پرفروش ترین و موفقترین برندهای موجود در بازار داخلی تبدیل کرد. این شرکت با استراتژی توسعه سهم بازار در کشورهای منطقه، برندسازی، نوآوری در تولید محصولات، ایجاد اعتماد و اعتبار در سطح جامعه و مشتری مداری، درصدد است به یک قطب تولیدی محصولات شوینده و بهداشتی در داخل و خارج از کشور تبدیل شود. کارخانه های این شرکت بر اساس استانداردهای جهانی و با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۷۰ هزار کارتن در شهرک صنعتی اشتهارد و زنجان احداث شده اند، تا با بالاترین توانایی در تولید محصولات با کیفیت و متنوع، افزایش سطح رشد بهداشت در ایران را به ارمغان بیاورند. کارخانه‌هایی که پدیده‌ی شیمی قرن با رعایت بهداشت و اصول ایمنی کار در آن‌ها، فضایی امن برای کارکنان خود فراهم آورده است. این شرکت همواره در پی کشف نیازهای مصرف کننده و ارتقای کیفیت محصولاتی است که بتواند آنها را برای زندگی بهتر در اختیار هموطنان خود قرار دهد. به همین منظور از بهترین و توانمندترین طراحان داخلی یاری گرفته تا با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، بالاترین درجه کیفی را در میان تولیدات داخلی داشته باشد. اکنون با گستردگی شعب توزیع محصولاتِ این شرکت (بیش از 26 شعبه اختصاصی در سراسر کشور)، هر ایرانی به آسانی و در هر جایی از این سرزمین می تواند به تمام محصولات شوینده و بهداشتی پدیده شیمی قرن دسترسی پیدا کند. استراتژی و اندیشه آینده نگرِ پدیده شیمی قرن باعث شده تا محبوبیت چشمگیری در میان مشتریان و همینطور در بازارهای داخلی و خارجی به دست آورد و توجه همگان را به کیفیت بالا و تنوع گستردهی تولیدات خود جلب کند. شرکت پدیده شیمی قرن تاکنون موفق به ایجاد اشتغال برای بیش از 1000 نفر همکار شده است که نه تنها در جهت ارتقای کیفیت محصولات شوینده و بهداشتی گامی بزرگ برداشته، بلکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال نیز از دیگر دستاوردهای بزرگ و مهم این شرکت بوده است. شرکت پدیده شیمی‌قرن در تاریخ 02/09/1398 با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، از سهامی‌خاص به سهامی‌عام تبدیل شد و در فهرست شرکت‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج گردید.

چشم انداز ما

چشم انداز شرکت پدیده شیمی‌قرن افزایش سهم فروش، رهبری بازار داخلی و شناخته شدن به عنوان قطب تولیدی محصولات شوینده و بهداشتی در کشور‌‌‌های منطقه است.

اهداف و مأموریت ما

• افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق شناسایی و برآورده سازی نیازمندی آن‌ها و ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات
• افزایش میزان دانش و آگاهی و توانمندسازی کارکنان به‌عنوان با ارزش‌ترین سرمایه‌های سازمان
• افزایش سطح کیفیت محصولات تولیدی
• بسترسازی مناسب جهت استفاده بهینه از منابع و افزایش بازدهی تولید
• جلوگيری از وقوع آسیب، رویداد و كاهش بیماری‌های شغلي و نيز تبعيت از قوانين و مقررات ايمنی و بهداشت حرفه‌ای مرتبط
• پيشگيری، كنترل و كاهش آلاينده‌های زیست‌محیطی و پيروی از قوانين و مقررات زیست‌محیطی مرتبط
• افزایش سهم شرکت از بازارهای داخلی و خارجی

معرفی مدیران

کانال های فروش

پخش شاهرگی

فروش به عمـده فروشان اصـلی و نمایـنده‌‌‌های توزیـع شناخته شده در کشـور

پخش مویرگی

فروش به خرده‌فروشان (سوپرمارکت‌ها) از طریق شرکت‌‌‌های پخش

فروشگاه‌‌‌های زنجیره ای

فروش به فروشگاه‌‌‌های زنجیره ای به صورت مستقیم یا با واسطه

تندیس ها و افتخارات